O firme


Firma Arcanis , s.r.o. je obchodná firma, ktorá svoju stratégiu postavila na dlhoročných obchodných skúsenostiach a využila ich hlavne v maloobchode a veľkoobchode so strojárenskými komponentami, ako sú : ložiská, guferá, o-kružky, V-krúžky, manžety, ložiskové guličky, valčeky, reťaze, lineárna technika, kolieska a ďalšie

Nadväzujúc na tieto komodity rozšírila firma Arcanis, s.r.o. svoje pôsobenie aj na predaj náhradných dielov, a to prevažne na zahraničnú poľnohospodársku techniku ako sú kombajny, lisy, sejačky, kosy zn. CLAAS, FENDT a LEMKEN. Snažíme sa neustále rozširovať náš sklad náhradných dielov, olejov a mazív podľa jednotlivých požiadaviek poľnohospodárov, a byť im tak nápomocní pri riešení servisu techniky CLAAS.

Náš nový priestranný sklad, v ktorom je uskladnených cca 10000 položiek ND, sa nachádza na okraji Bratislavy, v mestskej časti Vajnory, a je tak ľahko dostupný, aby mohol poskytovať čo najkvalitnejšie služby svojim zákaznikom.

Prioritou pre nás je rýchla reakcia na potreby a spokojnosť spotrebiteľov podnikajúcich v odbore poľnohospodárstva, a preto navrhujeme vždy čo najlepšie a najvýhodnejšie riešenia.

 

Firma Arcanis, s.r.o. Váš predajca originálnych náhradných dielov zn. CLAAS

 

Medzi ďalšie komodity našej spoločnosti patrí aj predaj originálnych náhradných dielov na úžitkové vozidlá MAN, VOLVO, MERCEDES a iné.